Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 4
Verenigde Staten Noorwegen Duitsland Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 470
Nieuwste lid:
Nederland awakoopman
Wedstrijdzwemmen - Open Water kalender 2016-2017

za
17-jun Twenterand kanaalrace Vriezenveen
za 24-jun Open water wedstrijd Scheerwolde scheerwolde
za 24-jun Open water zwemevenement Vianen Vianen
vr 30-jun Swim-in Leiden
za 1-jul Braakmankreekrace Hoek
zo 2-jul Open water zwemrace Sluis
za 8-jul Stichting oww de binnenmaas mijnheerenland
zo 9-jan Zwemwedstrijd Beusichem - Culemborg Culemborg
za 15-jul Open water wedstrijd de Oude Veer Anna Paulowna
za 15-jul BZ&PC open water wedstrijd Bodegraven
zo 16-jul Gaasperplas Amsterdam
za 22-jul Gooimeer race Huizen
zo 23-jul Brakeboer Trofee Medemblik
za 29-jul Bosbaan Amstelveen
zo 6-aug Singelzwemtocht Breda
za 12-aug Oww Heerjansdam Heerjansdam
za 26-aug PSV Kanaalrace Oirschot
zo 27-aug Open Water Zwemklassieker Oosterhout
za 2-sep NK open water Goes
zo 3-sep NK open water Vlissingen
za 9-sep Biesbosch open water race Sleeuwijk
zo 10-sep Ter rede van Hoorn Hoorn
zo 10-sep Ijzeren Man Zwemrace Vught
za 16-sep Osse Maasrace Oss

Wil je meedoen aan een of meerdere wedstrijden dan moet je dit tenminste 14 dagen van tevoren opgeven bij het open water secretariaat, waar je ook voor al je vragen terecht kunt. Het secretariaat is te benaderen via de email:  Lesley.75@live.nl

Willekeurige foto
 
 
Neheim Husten 2014
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 05-10 Uitnodiging Algemene Ledenvergadering 22 oktober 2018
 05-10 Barrooster 1e helft seizoen 2018-2019 online
 27-08 EK-winnaars beginnen als minipup
 22-08 Planning diplomazwemmen online
 29-07 Dankkaart overlijden Frans Harmsen
 29-07 Bedankje ouders diplomazwemmen
 29-07 Afsluitbare bergruimte
 11-07 Laatste zondagochtend seizoen 2017-2018
 08-07 Instructeurs geslaagd
Kalender
Oktober 2018
Z M D W D V Z
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 19-10 Boaz Blokhuis
 19-10 Elselien Eijsvogel
 19-10 Esmée Paape
 19-10 Laurence van Vliet
 20-10 Danille van der Burg
 20-10 de Jong
 20-10 Sean Lottering
 20-10 Luka Nelissen Gonzalez
 20-10 Josh Renkema
 20-10 Marysia Saras
 20-10 Meanne Ari Zwagerman
 21-10 Thymon Buyserd
 21-10 Laura Ravnholt
 21-10 Elly Vreman-van Beurden
 22-10 Matas Bockus
 22-10 Annabel van den Bosch
 22-10 Marissa van Dijk
 22-10 Yvanka van den Dijssel
 22-10 Daniel Donker
 22-10 Ria Krijnen Bijlsma
 22-10 Hidde Floris Nijenhuis
 22-10 Joep Swiggers
 22-10 Joep Vonk
 22-10 Noah van Woudenberg
 23-10 Kam Choi Cheung
 23-10 Lucy Geelen
 23-10 Lex Gerritsen
 23-10 Koen Hagen
 23-10 Bas Krijnen
 23-10 Constance Tollenaar
 24-10 Rien Beekes
 24-10 Jasper Bronkhorst
 24-10 Casper van Dijk
 24-10 Mees Glansbeek
 24-10 Bente van Kuler
 24-10 Annemarie Vonk
 25-10 Yannick Sikking
 26-10 Kevin van den Dijssel
 26-10 Charissa Goeptar
 26-10 Frank Hermsen
 26-10 Frank Hermsen
 26-10 Annemarie Krijnen
 26-10 Max van der Schatte Olivier
 26-10 Kees Smit
 26-10 Frank Spijker
 26-10 Julia Springer
 26-10 Julia Springer
 26-10 Samantha Vuijst

We wensen jullie een fijne verjaardag!