Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 2
Verenigde Staten Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 472
Nieuwste lid:
Nederland Haaff002
Rooster waterpolo

Waterpolorooster seizoen 2018-2019

Team
wijzigingen voorbehouden

  Team Tijd Thuis Uit Naam zwembad, plaats
za 17 november 2018
  GO11A 14:55 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO13C 15:30 De Vuursche DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Trits, Baarn
  GO13B 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO15 17:40 De Albatros CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Sportcentrum Helsdingen, Vianen
  H3 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 GoSwim H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D2 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 GoSwim Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 ZPC Woerden Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Vaart BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DAW H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 21:20 DAW AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Hoornsevaart, Alkmaar
  H1 21:25 ZPC Woerden H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Batensteinbad, Woerden
zo 18 november 2018
  GO11B 16:00 U.Z.S.C. EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Krommerijn, Utrecht
  JO15 17:50 U.Z.S.C. CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Krommerijn, Utrecht
za 24 november 2018
  GO13A 14:15 De Ham DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Crommenije, Krommenie
  GO11B 16:00 De Vaart EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Duker, Bunschoten-Spakenburg
  JO17 17:45 HZC De Robben BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Lieberg, Hilversum
  GO11A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Vuursche DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 18:25 De Dolfijn H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Sloterparkbad, Amsterdam
  GO13B 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Watervlo DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Meeuwen CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D2 19:45 ZPCH Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Sportcomplex Koning Wilem-Alexander, Hoofddorp
  JO19 20:25 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Oceanus AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:10 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Waterwolf H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 25 november 2018
  GO9 14:30 U.Z.S.C. FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Krommerijn, Utrecht
  H3 19:00 Het Zinkstuk H1 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Krommerijn, Utrecht
  D1 19:45 Het Zinkstuk Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Krommerijn, Utrecht
za 01 december 2018
  JO19 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO15 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 GoSwim CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Ham FG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 18:40 HZC De Robben CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Lieberg, Hilversum
  GO11A 18:45 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Ham EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D2 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 DJK-ZAR Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Z.V. Haerlem Da3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:05 K.Z.C. H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  H3 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H3 DJK-ZAR H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DJK-ZAR H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 02 december 2018
  GO13B 15:15 Het Y DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
za 08 december 2018
  GO11B 13:30 VZC E&P EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Vallei, Veenendaal
  JO17 16:45 BZC Brandenburg BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Combibad Brandenburg, Bilthoven
  GO13C 16:45 De Vaart DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Duker, Bunschoten-Spakenburg
  GO11A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 ZV De Zaan EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Meeuwen DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO15 18:55 ZPC Woerden CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Batensteinbad, Woerden
  JO15 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 ZV De Zaan AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D2 20:15 Aquarijn Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Merwestein, Nieuwegein
  D1 20:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  H3 21:00 Aquarijn H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Merwestein, Nieuwegein
  H2 21:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Z.V. Utrecht H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 15 december 2018
  JO15 16:00 Watervlo CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  H3 16:15 U.Z.S.C. H8 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Krommerijn, Utrecht
  GO15 17:00 Aquarijn CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Merwestein, Nieuwegein
  GO11B 17:50 ZPC Woerden EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Batensteinbad, Woerden
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 ZPC Woerden DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 K.Z.C. DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 19:20 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 U.Z.S.C. EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 19:20 ZC Zeist BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Dijnselburg, Zeist
  GO13A 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Aquarijn H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D2 20:45 Het Y Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
  D1 21:00 De Snippen Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Meerkamp, Amstelveen
zo 16 december 2018
  H2 15:00 JAWS H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
za 12 januari 2019
  GO9 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO11A 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO13B 16:40 K.Z.C. DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  H1 17:15 Aquarijn H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Merwestein, Nieuwegein
  GO13A 18:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 ZPC Woerden EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 U.Z.S.C. H8 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13C 18:30 ZPC Woerden DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Batensteinbad, Woerden
  JO15 18:45 De Meeuwen CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Weth. F.B. Duranbad, Diemen
  D2 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Het Y Da4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Snippen Da2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZC Zeist BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H2 JAWS H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 19 januari 2019
  GO15 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Vaart CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Albatros EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:55 De Vuursche H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Trits, Baarn
  JO15 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Watervlo CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:40 De Vuursche Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Trits, Baarn
  D2 19:50 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 De Meeuwen Da2 / Triton Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 20:25 De Vuursche BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Trits, Baarn
  JO19 20:35 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Watervlo AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:55 WZ&PC Purmerend H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Leeghwaterbad, Purmerend
  H2 21:20 Z&PC De Otters Het Gooi H2 ZV De Zaan H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 20 januari 2019
  GO11A 16:00 U.Z.S.C. EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Krommerijn, Utrecht
  GO13A 17:10 ZPCH DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Sportcomplex Koning Wilem-Alexander, Hoofddorp
za 26 januari 2019
  GO13C 15:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  JO17 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 VZV DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D2 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Z.V. Utrecht Da3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:40 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Ham Da3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 20:25 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Het Y H5 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:45 De Aalscholver H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Almere Poort, Almere
  H2 21:10 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Het Y H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 27 januari 2019
  JO19 18:40 U.Z.S.C. AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 De Krommerijn, Utrecht
za 02 februari 2019
  GO9 16:00 BZC Brandenburg FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Combibad Brandenburg, Bilthoven
  GO13B 16:20 De Dolfijn DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Sloterparkbad, Amsterdam
  GO15 17:30 De Vuursche CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Trits, Baarn
  GO13A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 ZV De Zaan DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 VZC E&P EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 VZC E&P CJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 19:45 Z.V. Haerlem AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 De Planeet, Haarlem
  D1 19:50 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Watervlo Da2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 20:35 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZPC Woerden BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 21:20 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 09 februari 2019
  D2 14:00 Watervlo Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  H2 18:00 De Ham H4 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Crommenije, Krommenie
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 BZC Brandenburg DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:40 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Aquarijn EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Futen DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 19:20 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13A 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 ZV De Zaan DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:45 Aquarijn Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Merwestein, Nieuwegein
  JO15 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 U.Z.S.C. CJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 20:30 Aquarijn BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Merwestein, Nieuwegein
  H3 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  JO19 21:10 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 De Dolfijn AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:55 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Vaart H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 02 maart 2019
  H3 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 HZC De Robben H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 18:45 IJsselmeer CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Sportcentrum de Meent, Huizen
  D2 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 De Albatros Da1 / De Fuut Da2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Het Zinkstuk Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 HZC De Robben BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Dolfijn H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 09 maart 2019
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 U.Z.S.C. DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Ham FG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:40 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:45 De Meeuwen H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Weth. F.B. Duranbad, Diemen
  GO13A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 19:20 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Ham EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Amstel CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:10 DWT H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Boerhaavebad, Haarlem
  D1 20:15 UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Krommerijn, Utrecht
  JO15 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 HZC De Robben CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:10 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Aquafit H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 10 maart 2019
  JO17 17:45 De Duinkikkers BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Sportboulevard de Engh, Soest
za 16 maart 2019
  GO11A 14:00 ZV De Zaan EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Slag, Zaandam
  GO9 14:40 ZV De Zaan FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Slag, Zaandam
  GO11B 14:55 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO13C 15:45 Aquarijn DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 Merwestein, Nieuwegein
  GO15 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Aquarijn CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z.V. Haerlem DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Planeet, Haarlem
  JO15 18:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  D1 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 ZV De Zaan Da5 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D2 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 De Aalscholver Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 19:50 De Vuursche H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Trits, Baarn
  JO17 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Watervlo BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 20:45 ZPC Woerden AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Batensteinbad, Woerden
  H2 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Ham H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 17 maart 2019
  GO13A 16:00 U.Z.S.C. DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Krommerijn, Utrecht
za 23 maart 2019
  JO15 15:30 Watervlo CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  D2 17:50 GoSwim Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 De Wetering, Houten
  JO17 18:00 De Vaart BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Duker, Bunschoten-Spakenburg
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 U.Z.S.C. EG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Vuursche DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 U.Z.S.C. EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 19:15 DAW H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Hoornsevaart, Alkmaar
  D1 19:20 ZPC Woerden Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Batensteinbad, Woerden
  H3 19:20 GoSwim H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Wetering, Houten
  GO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Albatros CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 DAW AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:05 Z&PC De Otters Het Gooi H1 ZPC Woerden H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 30 maart 2019
  GO13B 16:05 Watervlo DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Kwakel, Utrecht
  GO13C 16:10 De Vuursche DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Trits, Baarn
  JO19 17:15 Oceanus AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Waterlelie, Aalsmeer
  GO13A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Ham DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO9 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 U.Z.S.C. FG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:50 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Vaart EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO15 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Watervlo CG3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 IJsselmeer CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D2 20:35 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 ZPCH Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:45 De Waterwolf H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Sloterparkbad, Amsterdam
  H3 21:20 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Het Zinkstuk H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 06 april 2019
  GO11A 14:10 VZC E&P EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Vallei, Veenendaal
  GO9 14:15 De Ham FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Crommenije, Krommenie
  GO13A 14:50 VZC E&P DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Vallei, Veenendaal
  JO15 17:50 VZC E&P CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Vallei, Veenendaal
  GO15 18:00 GoSwim CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 De Wetering, Houten
  H2 18:15 DJK-ZAR H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Mercator Plaza, Amsterdam
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Het Y DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO19 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 19:40 Z&PC De Otters Het Gooi H1 K.Z.C. H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:55 Z.V. Haerlem Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Planeet, Haarlem
  D2 20:30 DJK-ZAR Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Mercator Plaza, Amsterdam
  H3 21:15 DJK-ZAR H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Mercator Plaza, Amsterdam
zo 07 april 2019
  JO17 15:15 U.Z.S.C. BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Krommerijn, Utrecht
za 13 april 2019
  JO19 16:30 ZV De Zaan AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 De Slag, Zaandam
  GO13B 18:00 De Meeuwen DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Weth. F.B. Duranbad, Diemen
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 VZC E&P EG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 18:15 MSV-Zeemacht H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Het Heersdiep, Den Helder
  GO13C 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Vaart DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO15 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 ZPC Woerden CG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 19:15 Z.V. Utrecht H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Kwakel, Utrecht
  D2 19:40 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Aquarijn Da3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17 20:25 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 BZC Brandenburg BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 21:10 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 21:55 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Aquarijn H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum