Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 3
Verenigde Staten China Noorwegen
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 518
Nieuwste lid:
Nederland anitaedejong
Rooster waterpolo

Waterpolorooster seizoen 2021-2022

Team
wijzigingen voorbehouden

  Team Tijd Thuis Uit Naam zwembad, plaats
za 25 september 2021
  JO17B 14:45 ZV De Zaan BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 De Slag, Zaandam
  GO11A 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO11B 16:10 U.Z.S.C. EG3 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Krommerijn, Utrecht
  GO13B 17:10 DAW DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Hoornsevaart, Alkmaar
  D1 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 H.B.W. (SG) Da2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 19:00 De Vuursche H4 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Trits, Baarn
  H2 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi H2 ZV De Zaan H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 BZC Brandenburg BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 02 oktober 2021
  H3 16:30 ZV De Zaan H9 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Slag, Zaandam
  GO13A 16:30 K.Z.C. DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Vuursche EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Het Y DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  MO17 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Ham EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 19:10 De Reuring CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Duikerdel, Noord Scharwoude
  JO17A 19:30 ZPC Woerden BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Batensteinbad, Woerden
  JO17B 19:40 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 De Ham BJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 20:25 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 ZV De Zaan Da4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:00 De Aalscholver H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Almere Poort, Almere
  H2 21:30 VZC E&P H3 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Vallei, Veenendaal
za 09 oktober 2021
  GO11A 14:00 ZV De Zaan EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Slag, Zaandam
  MO17 16:40 K.Z.C. BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  GO11B 16:45 BZC Brandenburg EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Combibad Brandenburg, Bilthoven
  GO13A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 18:45 JAWS Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Mirandabad, Amsterdam
  JO15 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 VZC E&P CJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17B 19:10 De Dolfijn BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 Sloterparkbad, Amsterdam
  H3 19:40 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Het Zinkstuk H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 20:00 Z.V. Haerlem DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Planeet, Haarlem
  H2 20:25 Z&PC De Otters Het Gooi H2 IJsselmeer H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:25 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Meeuwen H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 30 oktober 2021
  JO17A 17:45 Watervlo BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 IJsselmeer EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 IJsselmeer DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Aquarijn DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 19:00 De Meerkoeten H1 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Het Sporthuis, Abcoude
  JO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Ham CJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17B 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 K.Z.C. BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 21:05 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Aquarijn Da2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:40 De Fuut H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 MFA Safari, Maarssen
zo 31 oktober 2021
  H2 17:45 De Duinkikkers H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Sportboulevard de Engh, Soest
za 06 november 2021
  GO13A 14:15 De Ham DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Crommenije, Krommenie
  D1 17:10 De Dolfijn Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Sloterparkbad, Amsterdam
  GO11B 17:20 HZC De Robben EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Lieberg, Hilversum
  JO15 18:00 HZC De Robben CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Lieberg, Hilversum
  H3 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Vaart H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:55 De Meeuwen DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Weth. F.B. Duranbad, Diemen
  JO17B 18:55 Aquawaard BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 De Waardergolf, Heerhugowaard
  MO17 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Domstad (SG) BCM1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 U.Z.S.C. H6 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Reuring H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 07 november 2021
  GO11A 15:15 U.Z.S.C. EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Krommerijn, Utrecht
za 13 november 2021
  MO17 17:55 De Ham BCM2 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 De Crommenije, Krommenie
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Aalscholver DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 U.Z.S.C. EG3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 U.Z.S.C. DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Domstad (SG) CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 20:00 De Aalscholver H4 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Almere Poort, Almere
  JO17B 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 De Reuring/DAW BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 21:05 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Z.V. Utrecht Da2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 21:15 De Vuursche H1 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Trits, Baarn
zo 14 november 2021
  JO17A 17:15 De Futen BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Meerkamp, Amstelveen
  H1 19:15 De Duinkikkers H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Sportboulevard de Engh, Soest
za 20 november 2021
  GO11A 14:10 De Ham EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Crommenije, Krommenie
  GO13A 17:10 ZPCH DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Sportcomplex Koning Wilem-Alexander, Hoofddorp
  GO11B 17:30 De Vuursche EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Trits, Baarn
  D1 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  H3 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Z.V. Utrecht H7 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:20 DAW DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Hoornsevaart, Alkmaar
  JO15 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  MO17 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 ZPC Woerden BCM1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 BZC Brandenburg BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17B 19:50 SG. West-Friesland BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 De Waterhoorn, Hoorn
  H2 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Futen H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H1 K.Z.C. H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 27 november 2021
  JO17A 16:45 Aquarijn BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Merwestein, Nieuwegein
  H2 17:30 Aquarijn H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Merwestein, Nieuwegein
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 BZC Brandenburg EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Dolfijn DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Aquawaard DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 ZV De Zaan EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  MO17 19:00 Z.V. Haerlem BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 De Planeet, Haarlem
  JO17B 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 Het Y BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Amstel H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:05 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Aquarijn H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 11 december 2021
  GO11B 17:00 IJsselmeer EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Sportcentrum de Meent, Huizen
  H1 17:45 De Vaart H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Duker, Bunschoten-Spakenburg
  GO13A 18:05 HZC De Robben DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Lieberg, Hilversum
  MO17 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Domstad (SG) BCM2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:45 HZC De Robben H4 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Lieberg, Hilversum
  JO15 18:50 K.Z.C. CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  JO17A 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZPC Woerden BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Duinkikkers Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 12 december 2021
  GO13B 15:30 Het Y DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
za 18 december 2021
  JO17B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 ZPCH BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Ham Da4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 19:00 Z.V. Haerlem DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Planeet, Haarlem
  H2 19:25 ZPC Woerden H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Batensteinbad, Woerden
  H3 20:15 DWT H5 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Boerhaavebad, Haarlem
za 15 januari 2022
  H2 15:35 ZV De Zaan H4 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Slag, Zaandam
  MO17 18:15 DAW BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Hoornsevaart, Alkmaar
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Z.V. Haerlem DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 HZC De Robben EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 18:45 H.B.W. (SG) Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Lieberg, Hilversum
  GO13A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 VZV DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 U.Z.S.C. EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Domstad (SG) CJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17B 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 ZV De Zaan BJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 21:05 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Vuursche H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:50 Z&PC De Otters Het Gooi H1 ZPC Woerden H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 22 januari 2022
  GO11A 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  MO17 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  GO13B 17:40 IJsselmeer DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Sportcentrum de Meent, Huizen
  GO13A 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 K.Z.C. DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:25 IJsselmeer H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Sportcentrum de Meent, Huizen
  JO15 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Reuring CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  JO17B 19:40 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 WZ&PC Purmerend BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 20:25 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Watervlo BJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:10 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Aalscholver H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 23 januari 2022
  GO11B 17:00 U.Z.S.C. EG3 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Krommerijn, Utrecht
za 29 januari 2022
  GO13A 15:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  JO17A 16:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Sportcomplex Amerena, Amersfoort
  D1 18:00 De Ham Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Crommenije, Krommenie
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Vuursche EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Meeuwen DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Ham EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi H3 DWT H5 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  MO17 19:40 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 K.Z.C. BCM1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:25 Z&PC De Otters Het Gooi H2 ZPC Woerden H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:35 De Meeuwen H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Weth. F.B. Duranbad, Diemen
  JO17B 21:00 ZPCH BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 Sportcomplex Koning Wilem-Alexander, Hoofddorp
za 05 februari 2022
  GO11A 14:00 ZV De Zaan EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Slag, Zaandam
  GO13A 15:30 Aquarijn DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 Merwestein, Nieuwegein
  JO15 15:45 De Ham CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Crommenije, Krommenie
  D1 17:20 ZV De Zaan Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Slag, Zaandam
  GO13B 17:45 De Aalscholver DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Almere Poort, Almere
  GO11B 18:00 BZC Brandenburg EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Combibad Brandenburg, Bilthoven
  JO17B 18:00 De Ham BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 De Crommenije, Krommenie
  H3 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 ZV De Zaan H9 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  MO17 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 De Dolfijn/Het Y BCM1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Futen BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 VZC E&P H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Fuut H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 12 februari 2022
  JO17A 17:30 BZC Brandenburg BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Combibad Brandenburg, Bilthoven
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 IJsselmeer EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 DAW DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Ham DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 19:25 IJsselmeer H1 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Sportcentrum de Meent, Huizen
  JO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 HZC De Robben CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17B 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 De Dolfijn BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:40 De Reuring H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Duikerdel, Noord Scharwoude
  D1 21:05 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 JAWS Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 13 februari 2022
  MO17 15:15 Domstad (SG) BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 De Krommerijn, Utrecht
  H3 16:00 Het Zinkstuk H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Krommerijn, Utrecht
za 19 februari 2022
  JO15 17:45 VZC E&P CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Vallei, Veenendaal
za 12 maart 2022
  GO13B 14:15 De Dolfijn DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Sloterparkbad, Amsterdam
  GO13A 15:30 U.Z.S.C. DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Krommerijn, Utrecht
  D1 16:45 Aquarijn Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Merwestein, Nieuwegein
  GO11B 17:10 HZC De Robben EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Lieberg, Hilversum
  JO17B 17:15 K.Z.C. BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  H3 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Meerkoeten H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  MO17 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 De Ham BCM2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Aquarijn BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 20:30 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Duinkikkers H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:15 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Duinkikkers H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 13 maart 2022
  JO15 16:15 Domstad (SG) CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO11A 16:30 U.Z.S.C. EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Krommerijn, Utrecht
za 19 maart 2022
  GO11A 14:10 De Ham EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 De Crommenije, Krommenie
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Dolfijn DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi H3 IJsselmeer H3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 19:15 Aquarijn BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Merwestein, Nieuwegein
  H2 19:40 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17B 20:30 WZ&PC Purmerend BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 Leeghwaterbad, Purmerend
za 26 maart 2022
  H2 16:30 U.Z.S.C. H6 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Krommerijn, Utrecht
  H3 17:45 De Vaart H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Duker, Bunschoten-Spakenburg
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 U.Z.S.C. EG3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Het Y DG2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  MO17 18:25 ZPC Woerden BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Batensteinbad, Woerden
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 ZPCH DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17A 19:10 ZPC Woerden BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Batensteinbad, Woerden
  JO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:10 K.Z.C. H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Sportfondsenbad Beverwijk, Beverwijk
  JO17B 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 Aquawaard BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 21:05 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Dolfijn Da1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 02 april 2022
  GO13A 17:10 Aquawaard DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Waardergolf, Heerhugowaard
  GO11B 17:30 De Vuursche EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Trits, Baarn
  GO13B 17:45 De Aalscholver DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Almere Poort, Almere
  D1 18:00 Z.V. Utrecht Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 De Kwakel, Utrecht
  H3 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Aalscholver H4 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17B 18:30 De Reuring/DAW BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 Duikerdel, Noord Scharwoude
  MO17 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Z.V. Haerlem BCM1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 19:15 Aquarijn H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Merwestein, Nieuwegein
  H2 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Vuursche H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
za 09 april 2022
  JO17A 15:15 Watervlo BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  MO17 16:00 Domstad (SG) BCM2 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Fletiomare, Vleuten-de Meern
  GO11B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 BZC Brandenburg EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 IJsselmeer DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H3 18:50 Z.V. Utrecht H7 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Kwakel, Utrecht
  GO11A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 ZV De Zaan EG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13A 18:55 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 HZC De Robben DG1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO15 19:35 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 K.Z.C. CJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  JO17B 20:20 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 SG. West-Friesland BJ1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  D1 21:05 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 21:50 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Vaart H1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
zo 10 april 2022
  H2 18:15 De Futen H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Meerkamp, Amstelveen
za 23 april 2022
  GO13A 15:20 VZV DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Heerenduinen, IJmuiden
  GO11B 17:00 IJsselmeer EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Sportcentrum de Meent, Huizen
  JO17B 18:00 Het Y BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ2 Sportfondsenbad Oost, Amsterdam
  MO17 18:15 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 DAW BCM1 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  GO13B 18:50 De Meeuwen DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Weth. F.B. Duranbad, Diemen
  JO17A 19:00 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H2 19:45 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Aquarijn H2 Sportcentrum De Zandzee, Bussum
  H1 20:55 ZPC Woerden H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1 Batensteinbad, Woerden
zo 24 april 2022
  JO15 16:00 Domstad (SG) CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Krommerijn, Utrecht
  H3 16:15 De Amstel H1 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Het Veenweidebad, Mijdrecht