Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 2
Noorwegen Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 472
Nieuwste lid:
Nederland Haaff002
Teamindeling

Teamindeling 2018-2019


Dames 1 (MW.DA2B)
Spelers  Laura Bakker
  Renske Beek
  Leonie Behrens
  Esmée Calis
  Dyonne van Ham
  Yasmin de Roo
  Lara van Schaick
  Emma Veenhof

 
Dames 2 (MW.DA3B)
Spelers  Ilse de Bruijn
  Maud Kelatow
  Natasja Lazoe-van Rijswijk
  Esther Moeshart-Vreman
  Janiek Penraat
  Marije Schoeber
  Isabella Venema
  Judith van Vliet
  Marieke Voorn-Leurs

 
Heren 1 (MW.HE1A)
Spelers  Vincent Hollaar
  Florian Klijn
  Tim Niessen
  Thijs van Seventer
  Tim Walter
  Lars Wijnand
  Benjamin Witteveen
Coach Evert Burgers
Trainer(s) Evert Burgers

 
Heren 2 (MW.HR1A)
Spelers  Wesley Broekman
  Dave Calis
  Paul van Emmerik
  Remco Komen
  Eelco Molenaar
  René Nap
  Peter Prins
  Dolf de Rooy
  Geert Siksma
  Jeroen Vreman

 
Heren 3 (MW.HE3D)
Spelers  Kevin Alberts
  Rick Bakker
  Danny Behrens
  Wouter Behrens
  Jeremy Broekman
  Justin van Engelen
  Maurice van Engelen
  Mark Hesselmans
  Rene v.d. Hulst
  Chris de Jong
  Jeroen van der Kolk
  Sander Schepens
  Wesley Schouwenaars
  Marc van de Weerd

 
Jongens onder de 19 (MW.AJ1A)
Spelers  Boaz Blokhuis
  Job Blokhuis
  Bas Diemel
  Boris Draisma
  Hans Dudok van Heel
  Roeland Duym
  Perry Kroesen
  Joep Looijen
  Michiel van der Velde

 
Jongens onder de 17 (MW.BJ2A)
Spelers  Dante Braspenning
  Stef de Bruijn
  Gilan van Hugte
  Yannick Huydts
  Tim van Mourik
  Oscar Rombout
  Sjef Splint
  Quinten Swart
  Bram Voorbach

 
Jongens onder de 15 (MW.CJ1A)
Spelers  Tom Aussems
  David Boswijk
  Dion Franc
  Ignas Gudinovic
  Niek Menting
  Ties Penraat
  Jasper Posno
  Tycho van Tol
Coach Yolanda Smits
Trainer(s) Yolanda Smits

 
Gemengd onder de 15 (MW.CG1A)
Spelers  Felicia van Bragt
  Wessel de Bruijn
  Tycho Kornman
  Kiki Müller
  Channah Onclin
  Annelies Vreman
  Bart de Wilde
Coach Ellen Wingelaar - Perry Kroesen
Trainer(s) Ellen WIngelaar

 
Gemengd onder de 13-A (MW.DG1A)
Spelers  Tijs de Bruijn
  Jasper Calis
  Danica Groothedde
  Lynn Kelatow
  Robin Posno
  Qurien Rombout
  Anouk de Ruiter
  Eliott ter Wal
  Gijs van de Weerd
Coach Wesley Broekman
Trainer(s) Wesley Broekman

 
Gemengd onder de 13-B (MW.DG2A)
Spelers  Bastiaan Bitter
  Tim Bitter
  Lucas Demeree
  Leonard Hardonk
  Fedde Kattouw
  Lev Müller
  Jan van Ooijen
  Mees van de Zedde
Coach Esther Jonckers
Trainer(s) Esther Jonckers

 
Gemengd onder de 13-C (MW.DG3A)
Spelers  Didier Bourquin
  Renske de Bruijn
  Merel Franc
  Nick de Groot
  Isabel Hellemons
  Gus Kaan
  Lumen-Tijn Kok
  Sarah Laane
  Sarah van Rijn
  Lieke van de Velden
  Marten Zantinge
Coach Danny Behrens
Trainer(s) Danny Behrens

 
Gemengd onder de 11-A (MW.EG2A)
Spelers  Patrikas Gudinovic
  Wessel Nagel
  Lennart Romijn
  Dirk de Ruiter
  Brian Vreman
Coach Jeroen Vreman
Trainer(s) Jeroen Vreman

 
Gemengd onder de 11-B (MW.EG2A)
Spelers  Emily Allbright
  Oliver Aussems
  Daphne Calis
  Christian Idzerda
  Jordy Pappot
  Coen Voorn
  Bart van de Weerd
Coach Marc vd Weerd
Trainer(s) Marc vd Weerd

 
Gemengd onder de 9 (MW.FG1A)
Spelers  Joshua Baetings
  Robine Groothedde
  Morris Hendriks
  Lily ter Wal
Coach Lotte Burgers
Trainer(s) Lotte Burgers

 
Willekeurige foto
 
 
Heidedag
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 10-12 Oliebollentoernooi 2018 : 21 december
 05-10 Barrooster 1e helft seizoen 2018-2019 online
 27-08 EK-winnaars beginnen als minipup
Kalender
December 2018
Z M D W D V Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 01 02 03 04 05

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 10-12 Isaac Hendricks
 10-12 Thijs Hensbergen
 10-12 Floor Smits
 10-12 Wakker
 11-12 Bob Bakhuis
 11-12 Ellenoor de Bruijn
 11-12 Amber van Egmond
 11-12 Wesley Hofkamp
 12-12 Michel Boonstra
 12-12 Willem de Groot
 12-12 Willem de Groot
 12-12 Bente Horsley
 12-12 Maud Kelatow
 12-12 Maud Kelatow
 12-12 Eefje Mafait
 12-12 Lidi Perquin
 12-12 Isabella Venema
 12-12 Rien van Weeren
 13-12 Mathijs van Bemmel
 13-12 Iris Bitter
 13-12 Aimane Darkaoui
 13-12 Tatiana van Doesburg
 13-12 Damien Remmerts
 13-12 Annelies Vreman
 14-12 Yoeri Baatsen
 14-12 Floor van Beek
 14-12 Esmee Hoveling
 14-12 Wil Molenaar-Lambour
 14-12 Marieke van Rijn- Pel
 14-12 Alysia Romeijnders
 15-12 Michiel Boots
 15-12 Gijs van Diggelen
 15-12 Louise Antwanette Glebbeek
 15-12 Souraya Kaaouach
 15-12 Valentijn Smulders
 15-12 Ada Stegink-van Wel
 16-12 Jay Altevogt
 16-12 Floor Bakker
 16-12 Jennifer Bergsma
 16-12 Frits Brama
 16-12 Eloise Damo
 16-12 Femke Doesburg
 16-12 Anne Eijpe
 16-12 Petra van der Gouwe Hagen
 16-12 Ilka Hendriksen
 16-12 Merel de Jong
 16-12 Femke de Koe
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Rosalie Kracht
 16-12 Quinten Meertens
 16-12 Jakob Mohammad
 16-12 Fenna Rossum
 16-12 Justin Veens
 16-12 Luuk Veldman
 17-12 Laila Abu Hajeer
 17-12 Charlotte Bos
 17-12 Edith Volkering

We wensen jullie een fijne verjaardag!