Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 6
Verenigde Staten Ukraine Verenigde Staten India Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 487
Nieuwste lid:
Nederland FlorisB
Teamindeling

Teamindeling 2019-2020


Dames 1 (MW.DA2A)
Spelers  Sigrid Aantjes
  Laura Bakker
  Renske Beek
  Leonie Behrens
  Dyonne van Ham
  Vivian Hendriks
  Lara van Schaick
  Marije Schoeber
Coach Kitty van de Kolk

 
Dames 2 (MW.DA3A)
Spelers  Maartje Boer Rookhuizen
  Carlijn Brugmans
  Esmée Calis
  Natasja Lazoe-van Rijswijk
  Esther Moeshart-Vreman
  Anne Sophie Veenhof
  Emma Veenhof
  Isabella Venema
  Marieke Voorn-Leurs
  Inge Wilhelmus

 
Heren 1 (MW.HE1A)
Spelers  Joep Berbers
  Rene v.d. Hulst
  Florian Klijn
  Tim Niessen
  Thijs van Seventer
  Arie-Jan Snel
  Tim Walter
  Lars Wijnand
  Benjamin Witteveen
Coach Evert Burgers

 
Heren 2 (MW.HR1A)
Spelers  Jeremy Broekman
  Wesley Broekman
  Dave Calis
  Paul van Emmerik
  Tim van der Hulst
  Remco Komen
  Perry Kroesen
  René Nap
  Peter Prins
  Oscar Rombout
  Geert Siksma
  Jeroen Vreman

 
Heren 3 (MW.HE4B)
Spelers  Kevin Alberts
  Danny Behrens
  Wouter Behrens
  Jeroen van der Kolk
  Tim van Mourik
  Sander Schepens
  Wesley Schouwenaars
  Roelof Veenhof
  Mathieu ter Wal
  Marc van de Weerd

 
Jongens onder de 17 (MW.BJ1A)
Spelers  Joris Blokhuis
  Dante Braspenning
  Dylan van Elswijk
  Gilan van Hugte
  Tom Looijen
  Niek Menting
  Jasper Posno
  Sjef Splint
  Quinten Swart
  Bram Voorbach
  Arthur ter Wal
  Bart de Wilde
Coach Edwin van der Velden

 
Jongens onder de 15 (MW.CJ1A)
Spelers  Tom Aussems
  David van Batenburg
  Stach van den Bosch
  David Boswijk
  Dion Franc
  Gus Kaan
  Tycho Kornman
  Tycho van Tol
  Marten Zantinge
Coach Benjamin Witteveen
Trainer(s) Jeroen Vreman

 
Jongens onder de 15 (MW.CJ1A)
Spelers  Bastiaan Bitter
  Tijs de Bruijn
  Lucas Demeree
  Lev Müller
  Jan van Ooijen
  Robin Posno
  Jesse Rijzewijk
  Qurien Rombout
  Gijs van de Weerd

 
Meisjes onder de 15/17 (MW.BM1A)
Spelers  Sarah Laane
  Channah Onclin
  Janiek Penraat
  Julia Noor Veenhof
  Judith van Vliet
  Lexie Vos
  Annelies Vreman
  Anita Zinovkin

 
Gemengd onder de 13-A (MW.DG1A)
Spelers  Tim Bitter
  Didier Bourquin
  Nick de Groot
  Fedde Kattouw
  Lumen-Tijn Kok
  Jaromir van Maanen
  Efrain Pel
  Lennart Romijn
  Mees van de Zedde

 
Gemengd onder de 13-B (MW.DG3A)
Spelers  Renske de Bruijn
  Merel Franc
  Isabel Hellemons
  Isis Majoor
  Lily Posno
  Sarah van Rijn
  Emma Rule
  Lieke van de Velden
Coach Yolanda Smits

 
Gemengd onder de 11-A (MW.EG1A)
Spelers  Mauro Behnken
  Wessel Nagel
  Jordy Pappot
  Dirk de Ruiter
Coach Daniel Nagel

 
Gemengd onder de 11-B (MW.EG2C)
Spelers  Lieke Brouwer
  Daphne Calis
  Robine Groothedde
  Christian Idzerda
  Lily ter Wal
  Bart van de Weerd
Coach Wesley Broekman
Trainer(s) Florian Klijn

 
Gemengd onder de 11-C (MW.EG2D)
Spelers  Oliver Aussems
  Joshua Baetings
  Emiel Boer
  Tijn Gooijers
  Julian Nagel
  Coen Voorn
Coach Paul van Emmerik

 
Gemengd onder de 9 (MW.FG1A)
Spelers  Abel Weijers
Coach Perry kroesen
Trainer(s) Tom Looyen

 
Willekeurige foto
 
 
PinkOlympics 2015
Bekijk album
Vacatures

Zwem ABC
Connect with Us
Clubkleding
Laatste nieuws
 02-12 Oliebollentoernooi 2019 : 20 december
 04-11 NovemBIERFest - 9 november
Kalender
December 2019
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04

Legenda:
 Algemeen
 Diplomazwemmen
 Waterpolo
 Wedstrijdzwemmen
 Meerdere takken
Gefeliciteerd!
 12-12 Bente Horsley
 12-12 Maud Kelatow
 12-12 Eefje Mafait
 12-12 Lidi Perquin
 12-12 Isabella Venema
 13-12 Annelies Vreman
 14-12 Wil Molenaar-Lambour
 15-12 Valentijn Smulders
 15-12 Ada Stegink-van Wel
 16-12 Petra van der Gouwe Hagen
 16-12 Merel de Jong
 17-12 Edith Volkering
 18-12 Agnes van den Hoed
 18-12 Lily Posno

We wensen jullie een fijne verjaardag!