Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 2
Verenigde Staten Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 479
Nieuwste lid:
 pavel_zmitrovich
Rooster waterpolo

Juryrooster seizoen 2018-2019

wijzigingen voorbehouden

  Team Tijd WedstrNr Thuis Uit Jury1 Jury2 Jury3
za 30 maart 2019
  GO13B 16:05 258019 Watervlo DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO13C 16:10 258137 De Vuursche DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG3
  JO19 17:15 257144 Oceanus AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  GO13A 18:15 257884 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Ham DG1 Maria de Bruijn - Boot Matthieu ter Wal
  GO9 18:15 265606 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 U.Z.S.C. FG1 Celine ter Wal Sandra Bitter
  GO11B 18:50 258628 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Vaart EG1 Marissa Tijburg Esther Steenstra Danny Behrens
  GO15 19:00 257609 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 Watervlo CG3 Maria de Bruijn - Boot Matthieu ter Wal Marcel Onclin
  JO15 19:45 257728 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 IJsselmeer CJ1 Wesley Schouwenaars Jeroen van der Kolk Marcel Onclin
  D2 20:35 261005 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 ZPCH Da1 Petra Posno - van der Zwaan Elco Boswijk
  H1 20:45 260468 De Waterwolf H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
za 06 april 2019
  GO11A 14:10 258571 VZC E&P EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO9 14:15 265599 De Ham FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO13A 14:50 257900 VZC E&P DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  JO15 17:50 257760 VZC E&P CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO15 18:00 257586 GoSwim CG1 Z&PC De Otters Het Gooi CG1
  H2 18:15 259099 DJK-ZAR H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO13B 18:15 257984 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 Het Y DG1 Joep Berbers Lars Wijnand
  JO19 18:55 257114 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 Frederique Siegenbeek van Heukelom Liesanne Pijpker Frank Rombout
  H1 19:40 260425 Z&PC De Otters Het Gooi H1 K.Z.C. H1 Bas Diemel Gerard Looijen Michiel van der Velde
  D1 19:55 260832 Z.V. Haerlem Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  D2 20:30 261016 DJK-ZAR Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  H3 21:15 260056 DJK-ZAR H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3
zo 07 april 2019
  JO17 15:15 257359 U.Z.S.C. BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
za 13 april 2019
  JO19 16:30 257134 ZV De Zaan AJ1 Z&PC De Otters Het Gooi AJ1
  GO13B 18:00 257975 De Meeuwen DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  GO11B 18:15 258632 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 VZC E&P EG2 Marissa Tijburg Esther Steenstra
  H1 18:15 260502 MSV-Zeemacht H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  GO13C 18:15 258118 Z&PC De Otters Het Gooi DG3 De Vaart DG1 Liesanne Pijpker Karina van Baar
  GO15 18:55 257610 Z&PC De Otters Het Gooi CG1 ZPC Woerden CG1 Marcel Onclin Yasmin de Roo Roelof Veenhof
  H2 19:15 259006 Z.V. Utrecht H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  D2 19:40 261006 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Aquarijn Da3 Marcel Onclin Yasmin de Roo Roelof Veenhof
  JO17 20:25 257392 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 BZC Brandenburg BJ1 Lydia Sloothaak Juliët Vredenduin Samantha Vuijst
  D1 21:10 260777 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 Lydia Sloothaak Juliët Vredenduin Samantha Vuijst
  H3 21:55 260036 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Aquarijn H3 Emma Veenhof Natasja Lazoe - van Rijswijk Marieke Voorn - Leurs