Aanmelden
via Gebruikersnaam:
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:




Nog geen lid?
Klik hier om te registeren.

Wachtwoord vergeten?
Vraag hier een nieuwe aan.
Adverteerders
Gebruikers online on
Gasten online: 1
Verenigde Staten
Leden online: 0
Geen leden online

Registraties: 488
Nieuwste lid:
Russische Federatie MerillZet
Rooster waterpolo

Juryrooster seizoen 2019-2020

wijzigingen voorbehouden

  Team Tijd WedstrNr Thuis Uit Jury1 Jury2 Jury3
za 25 januari 2020
  JO15 16:30 291908 De Ham CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  D1 16:40 291682 U.Z.S.C. Da5 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  GO13A 18:15 293484 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 ZV De Zaan DG1 Quinten Swart Marjorie Molegraaf
  GO9 18:15 290832 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1
  GO11A 18:45 292103 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 ZPCH EG1
  D2 19:00 291767 Z.V. Utrecht Da5 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  MO15 19:00 293260 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 Watervlo BCM1 Quinten Swart Marjorie Molegraaf Tjarda Rodenhuis
  GO11B 19:15 37612 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Triton Weesp EG1 Celine ter Wal
  H3 19:45 290714 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Vaart H3 Janiek Penraat Rene Nap Paul van Emmerik
  H1 19:55 293750 ZC Zeist H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  JO17 20:30 291305 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Watervlo BJ1 Janiek Penraat Danny Behrens Wesley Schouwenaars
  H2 21:15 293482 Z&PC De Otters Het Gooi H2 De Dolfijn H2 Tom Looijen Danny Behrens Wesley Schouwenaars
zo 26 januari 2020
  JO15 15:30 292499 Het Y CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2
za 01 februari 2020
  GO13B 17:00 292152 De Vuursche DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  MO15 17:35 291090 De Dolfijn BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1
  GO9 18:15 290872 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 ZV De Zaan FG1 Marieke Voorn - Leurs
  GO13A 18:15 292973 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 U.Z.S.C. DG1 Frederique Siegenbeek van Heukelom Jeroen van der Kolk
  JO15 19:00 290749 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Het Y CJ1 Dyonne van Ham Jeroen van der Kolk Emma Veenhof
  D2 19:50 292771 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Oceanus Da2 Dyonne van Ham Renske Beek Emma Veenhof
  JO17 20:00 291849 De Vuursche BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  H2 20:35 291937 DAW H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  H3 20:35 292827 Z&PC De Otters Het Gooi H3 VZC E&P H5 Natasja Lazoe - van Rijswijk Inge Wilhelmus Esther Moeshart - Vreman
  D1 21:20 292675 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 ZPC Woerden Da1 Natasja Lazoe - van Rijswijk Inge Wilhelmus Esther Moeshart - Vreman
zo 02 februari 2020
  GO11A 15:15 290500 U.Z.S.C. EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
za 08 februari 2020
  GO9 14:00 292029 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  H3 14:00 292289 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  JO15 16:45 293369 BZC Brandenburg CJ1* Z&PC De Otters Het Gooi CJ1
  GO11B 18:15 37613 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 VZC-E&P EG1 Sandra Bitter
  GO13B 18:15 293879 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Vaart DG1 Janiek Penraat Quinten Swart
  D1 18:45 291773 De Meeuwen Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  GO11C 18:45 37653 Z&PC De Otters Het Gooi EG3 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4
  D2 19:00 293027 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 Watervlo Da4 Rick Calis Quinten Swart Tim Walter
  GO11A 19:15 293041 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2
  H1 19:35 290831 De Meeuwen H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  MO15 19:45 292128 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 U.Z.S.C. BCM2 Rick Calis Juliët Vredenduin Tim Walter
  JO17 20:30 290470 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Vaart BJ1 Marc Splint Juliët Vredenduin Joke Swart - van Eerden
  H2 21:15 293235 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Z.V. Utrecht H2 Marc Splint Jasper Posno Joke Swart - van Eerden
zo 09 februari 2020
  GO13A 18:15 293346 VZC E&P DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
za 29 februari 2020
  GO11A 18:00 292829 Aquarijn EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  JO15 18:15 290866 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 De Dolfijn CJ1* Oscar Rombout Petra Posno - van der Zwaan Paul van Emmerik
  H1 19:05 293131 Z&PC De Otters Het Gooi H1 MSV-Zeemacht H1 Frank Rombout Petra Posno - van der Zwaan
  H2 20:05 290629 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DJK-ZAR H2 Frank Rombout Benjamin Witteveen Lars Wijnand
za 07 maart 2020
  GO13A 14:45 292329 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  MO15 15:35 291620 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1
  JO15 18:15 291533 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Aquawaard CJ1 Maartje Boer Rookhuizen Arie-Jan Snel Thijs Seventer
  GO11B 18:15 37611 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Aalscholver EG1
  JO17 18:25 292251 De Albatros BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  GO11A 18:45 291283 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1
  D2 19:05 292896 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 De Aalscholver Da1 Wesley Broekman Arie-Jan Snel Thijs Seventer
  D1 19:50 293033 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 ZV De Zaan Da4 Natasja Lazoe - van Rijswijk Esther Moeshart - Vreman Lisa Calis
  H1 20:35 292179 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Aalscholver H1 Natasja Lazoe - van Rijswijk Esther Moeshart - Vreman Lisa Calis
  H2 21:20 291902 Z&PC De Otters Het Gooi H2 DWT H2 Joep Berbers Jeroen Vreman Lars Wijnand
za 14 maart 2020
  MO15 18:00 291576 K.Z.C. BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1
  GO9 18:15 293004 Z&PC De Otters Het Gooi FG1 De Ham FG1*
  GO13B 18:15 293088 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 VZC E&P DG2 Sigrid Aantjes Petra Posno - van der Zwaan
  GO11B 18:45 37614 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 Watervlo EG1 Liesanne Pijpker
  D2 18:55 290495 Z&PC De Otters Het Gooi Da2 H.B.W. (SG) Da2 Sigrid Aantjes Dyonne van Ham Benjamin Witteveen
  GO11C 19:15 37654 Z&PC De Otters Het Gooi EG3 HZC De Robben EG1 Liesanne Pijpker
  JO15 19:40 292750 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 ZV De Zaan CJ2 Maria de Bruijn - Boot Wesley Broekman Benjamin Witteveen
  JO17 20:30 291929 Aquarijn BJ1 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
  D1 20:30 292209 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 VZC E&P Da1 Maria de Bruijn - Boot Frank Rombout
  H1 21:15 293820 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Waterwolf H1 Emma Veenhof Frank Rombout
zo 15 maart 2020
  GO13A 15:15 290471 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  H2 16:45 292452 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 Z&PC De Otters Het Gooi H2
za 21 maart 2020
  GO13B 14:00 291277 Watervlo DG2 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  D1 14:45 292438 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  JO15 17:05 293575 De Dolfijn CJ1* Z&PC De Otters Het Gooi CJ2
  H2 18:15 291386 DJK-ZAR H2 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO13A 18:15 292659 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Ham DG1 Jasper Posno Karina van Baar
  GO11A 18:15 291086 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 ZV De Zaan EG1
  GO11C 18:45 37652 Z&PC De Otters Het Gooi EG3 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5
  D2 19:00 290899 Z.V. Utrecht Da3 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  JO15 19:00 293650 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 K.Z.C. CJ1 Jasper Posno Karina van Baar Tjarda Rodenhuis
  MO15 19:50 292673 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 De Duinkikkers BCM1 Roelof Veenhof Wouter Behrens Wesley Schouwenaars
  JO17 20:35 290779 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 De Duinkikkers BJ1 Janiek Penraat Gerard Looijen Joke Swart - van Eerden
  H1 21:15 291528 De Fuut H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  H3 21:20 292757 Z&PC De Otters Het Gooi H3 De Vuursche H3 Janiek Penraat Gerard Looijen Tom Looijen
za 28 maart 2020
  GO11A 13:15 292866 De Ham EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO9 13:15 292502 De Ham FG2 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO13B 13:50 291121 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 Z&PC De Otters Het Gooi DG2
  D1 15:30 292373 De Ham Da4 Z&PC De Otters Het Gooi Da1
  D2 16:30 291939 DJK-ZAR Da1 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  H2 18:00 293426 De Ham H4 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO13A 18:15 293875 Z&PC De Otters Het Gooi DG1 De Ham DG2 Frederique Siegenbeek van Heukelom Karina van Baar
  GO11B 18:15 37615 Z&PC De Otters Het Gooi EG2 De Vaart EG1 Celine ter Wal
  H3 18:25 293406 ZC Zeist H2 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  GO11C 18:45 37655 Z&PC De Otters Het Gooi EG3 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3
  JO15 19:00 293028 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 Aquawaard CJ1 Quinten Swart Gaston Aussems Elco Boswijk
  JO15 19:50 291071 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 ZV De Zaan CJ2 Quinten Swart Gaston Aussems Elco Boswijk
  MO15 20:40 291930 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 De Ham BCM2 Marc Splint Joke Swart - van Eerden Marjorie Molegraaf
  JO17 21:25 291844 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 ZPC Woerden BJ1 Marc Splint Joke Swart - van Eerden Marjorie Molegraaf
za 04 april 2020
  GO9 14:00 290807 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 Z&PC De Otters Het Gooi FG1
  GO11A 16:15 290546 ZPCH EG1 Z&PC De Otters Het Gooi EG1
  GO13A 16:30 292116 ZV De Zaan DG1 Z&PC De Otters Het Gooi DG1
  MO15 16:40 292745 VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1
  H3 18:00 291976 De Vaart H3 Z&PC De Otters Het Gooi H3
  GO13B 18:15 37528 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 VZC-E&P DG2 Tim Walter Maartje Boer Rookhuizen
  JO15 18:30 290786 ZPCH CJ1 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2
  JO15 18:55 290303 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 De Dolfijn CJ1* Tim Walter Oscar Rombout Jolanda Behrens
  D1 19:45 293013 Z&PC De Otters Het Gooi Da1 Watervlo Da2 Thijs Seventer Arie-Jan Snel Jolanda Behrens
  H2 20:30 293168 Z&PC De Otters Het Gooi H2 Het Y H4 Renske Beek Emma Veenhof Dyonne van Ham
  H1 21:25 293142 Z&PC De Otters Het Gooi H1 De Duinkikkers H1 Remco Komen Rene Nap Geert Siksma
zo 05 april 2020
  JO17 15:15 292714 U.Z.S.C. BJ2 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1
za 18 april 2020
  H1 16:30 290923 De Vaart H1 Z&PC De Otters Het Gooi H1
  H2 18:00 291681 Oceanus H3 Z&PC De Otters Het Gooi H2
  GO11A 18:15 291673 Z&PC De Otters Het Gooi EG1 U.Z.S.C. EG1
  GO13B 18:15 292865 Z&PC De Otters Het Gooi DG2 De Aalscholver DG1 Jasper Posno Janiek Penraat
  JO15 19:00 291964 Z&PC De Otters Het Gooi CJ2 Z&PC De Otters Het Gooi CJ1 Jasper Posno Jeroen van der Kolk Wouter Behrens
  D2 19:40 292186 De Meeuwen Da2 Z&PC De Otters Het Gooi Da2
  MO15 19:50 290933 Z&PC De Otters Het Gooi BCM1 ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 Marjorie Molegraaf Jeroen van der Kolk Wouter Behrens
  JO17 20:35 291306 Z&PC De Otters Het Gooi BJ1 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 Joke Swart - van Eerden Gerard Looijen Marc Splint
  H3 21:20 291933 Z&PC De Otters Het Gooi H3 Z.V. Utrecht H6 Joke Swart - van Eerden Gerard Looijen Marc Splint
za 25 april 2020
  GO11A 14:00 291098 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 Z&PC De Otters Het Gooi EG1